Wizyta delegacji z chińskiej prowincji Jiangsu

W piątek 23 maja br. prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przyjął w sali Senackiej delegację z Jiangsu Science and Technology Department oraz przedstawicieli chińskich przedsiębiorstw medycznych z prowincji Jiangsu. Spotkanie miało charakter roboczy i dotyczyło możliwości nawiązania przyszłej współpracy. Ze strony Uniwersytetu Jagiellońskiego w spotkaniu uczestniczyli również prof. Maciej Małecki, pełnomocnik rektora UJ ds. nauki i rozwoju w Collegium Medicum, prof. Tomasz Guzik, prof. Tadeusz Marek, prof. Adam Dubin, oraz dr Radosław Rudź. Gości przywitał rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak.

W trakcie spotkania dokonano ogólnej prezentacji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także działalności Małopolskiego Centrum Biotechnologii oraz Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju UJ. Uczestnicy spotkania wymienili informacje w zakresie kluczowych obszarów dla przyszłej, wspólnej działalności.

Wizyta delegacji z chińskiej prowincji Jiangsu

Zdjęcia: Anna Wojnar